Bigjigs - Gra ułóż klocki

Bigjigs - Gra ułóż klocki

Bigjigs - Gra ułóż klocki

Kod produktu - 15515

49,90 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Bezpłatna dostawa od 250zł

Układanie klocków to klasyczna rozrywka kochana przez wszystkie dzieci. Warto odświeżyć ją i zaproponować dziecku wersję drewnianą. W grę można grać samodzielnie lub z kimś, pochylić się razem nad coraz trudniejszymi zadaniami lub rozwiązywać je na zmianę. Ta ciekawa gra świetnie będzie rozwijać umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia, ponieważ układanie klocków potrafi być niezłą łamigłówką.

Gra została zaprojektowana w taki sposób, aby łatwo można było stopniować jej poziom trudności. W drewnianej ramce przygotowano 10 rowków od poziomu 3 do poziomu 12. Aby rozpocząć grę, należy klocek blokujący ustawić np. na poziomie 3. Klocek ten wydzieli dwie części. Następnie zgodnie z instrukcją wybrać 3 klocki i umieścić je w oddzielonej sekcji. Zabawa polega na tym, aby pozostałymi klockami zapełnić całą pozostałą przestrzeń. Brzmi łatwo, ale można się przy tym nieźle napocić.

Każdy poziom ma od kilku do kilkudziesięciu kombinacji, więc zabawa nie będzie nudna. Po odgadnięciu ustawienia i ułożeniu wszystkich klocków wystarczy zmienić klocki lub poziom, aby rozpocząć zabawę od nowa.

Zestaw zawiera drewnianą podstawę, klocek blokujący, 12 kolorowych, drewnianych klocków do układania oraz instrukcję z wieloma kombinacjami.

Gra umili niejeden rodzinny wyjazd i wycieczkę.

Wiek: 3+

Wymiary: 24,5 x 13cm

Deklaracja zgodności: CE