Filtruj według

Marka

Kolor

Koniki na biegunach

Każde dziecko uwielbia huśtać się na huśtawce – sprawmy więc naszemu maluchowi pięknego konika na biegunach, który znakomicie urozmaici zabawy domowe.

Zabawka konik na biegunach dla dziecka

W naszej ofercie dostępne są piękne koniki na biegunach, wykonane z miękkiego i przytulnego materiału w wielu kolorach. Koniki mają stabilne siodło, dobrze wyprofilowane bieguny oraz elegancki wygląd. Niektóre modele, takie jak: koń na biegunach z oparciem, zaopatrzone są w siedzenie z oparciem i wygodne kółeczka, dzięki którym można przewozić dziecko w dowolne miejsce. Dostępne są wzory tradycyjne, jak i bajkowe, czyli konik-jednorożec - idealny konik na biegunach dla dziewczynki.

Z kolei konik na biegunach Kinderkraft łączy w sobie wiele przydatnych funkcji, które sprawią radość najmłodszym. Ten duży, kolorowy pluszak łączy w sobie cechy najlepszej jakości bujaczka i jeździka z dodatkowymi efektami dźwiękowymi. Zabawka posiada ponadto wygodne siedzisko oraz ciekawe, wielobarwne elementy, które zaciekawią dziecko na długi czas. Tego rodzaju bujaczek pomaga w rozwoju koordynacji ruchowej i jest wspaniałym towarzyszem codziennych zabaw.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji