eKoala Gra Zręcznościowa Piłki BIOplastik
eKoala Gra Zręcznościowa Piłki BIOplastik
Kod produktu - 94992
eKoala Gra Zręcznościowa Wyścig Piłek BIOplastik
Numer kat. e081
Odkryj na nowo przyjemność płynącą z prostoty gry! EKOwyścig piłek to pierwsze na świecie kulki w całości wykonane z BIOplastiku. Piłki są bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla środowiska, wykonane z wysokiej jakości BIOplastiku, są w 100% biodegradowalne i nie uwalniają mikroplastików. 5 kolorów, 5 uroczych piłeczek, które można dowolnie mieszać, tworząc zabawną grę zręcznościową. Kartonowe opakowanie z napisem START i FINISH pomoże w wyznaczeniu trasy wyścigu. Z tą grą pobudzisz wyobraźnię dziecka i zachęcisz je do ćwiczenia umiejętności motorycznych.
BIOplastik z którego wykonane są ekologiczne piłeczki dla dzieci wyglądem przypomina znany nam wszystkim klasyczny plastik. Różni go jednak materiał z którego jest pozyskiwany. BIOplastik to naturalne tworzywo uzyskiwane z surowców odnawialnych – takich jak kukurydza, buraki czy proso. Zużyty BIOplastik ulega biodegradacji, co oznacza, że zostaje przetworzony w składniki organiczne, nie wytwarzając substancji toksycznych, a tym samym nie zanieczyszcza środowiska.
Cechy:
- ekologiczny piłeczki zostały wykonane z BIOplastiku pochodzącego z kukurydzy Mater-Bi
- bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla środowiska (BPA, PVC, ftalanów)
- kolorowe piłeczki z cyferkami wspomagają naukę kolorów i naukę liczenia
- wyprodukowane we Włoszech
-100% biodegradowalny
- idealny prezent dla dziecka
Zestaw zawiera:
- 5 kolorowych piłek
- kartonowe opakowanie pełniące rolę startu i mety
Materiał:
100% BIOplastik
Wymiary:
średnica piłki: 4 cm
Wymiary opakowania:
Szerokość: 5 cm
Długość : 22 cm
Wysokość: 23 cm
eKoala to w 100% włoska marka będąca pionierem w produkcji artykułów dziecięcych wykonanych z BIOplastiku – materiału, który na pierwszy rzut oka wygląda jak tradycyjny plastik. To, co go odróżnia, to w 100% biodegradowany skład chemiczny. BIOplastik uzyskiwany jest bowiem z surowców odnawialnych – takich jak kukurydza, buraki, proso czy trzcina cukrowa. Pod koniec swojego życia rozkłada się tak jak drewno, nie uwalniając żadnych toksycznych i zanieczyszczających środowisko substancji.