AdamToys - Piasek kinetyczny 5  kg NaturSand - polski piasek

AdamToys - Piasek kinetyczny 5 kg NaturSand -...

AdamToys - Piasek kinetyczny 5 kg NaturSand - polski piasek

Kod produktu - 8193

Bezpłatna dostawa od 250zł

Czy można stworzyć w domu misterne konstrukcje, które zazwyczaj są dziełem małych rączek na plaży podczas wakacyjnych wyjazdów? Tak!

Prezentujemy wspaniały piasek kinetyczny 5 kg – wykorzystaj go już dziś i stwórz niesamowite zamki lub babki w kształcie wesołych zwierzątek. Zabawa naszym piaskiem kinetycznym zapewni dziecku nie tylko świetną rozrywkę na wiele godzin, ale ma także korzystny wpływ na jego rozwój. Dzięki niemu maluch ćwiczy zdolności manualne i intelektualne, pobudza wyobraźnię i kreatywność – to wyjątkowe źródło nieograniczonej radości!

Nowoczesny piasek kinetyczny jest świetnym elementem zabawy i pozwala na tworzenie przeróżnych kształtów. Przede wszystkim wyróżnia go to, że jest łatwy do formowania, wiecznie mokry oraz miękki w dotyku. Ma rozpływającą się strukturę, która ułatwia jego krojenie. Dzięki formowaniu np. babek dziecko rozwija swoją motorykę. Zestaw zawiera 5 kilogramów piasku, a każdy kilogram zapakowano w osobny woreczek. Dodatkowo dołączono wiaderko z uchwytem, które świetnie nada się do jego przechowywania. Idealny dla każdego malucha niemogącego doczekać się letniej wizyty na plaży!

Informacje szczegółowe:

Rekomendowany wiek: 3+

Deklaracja zgodności CE