Drewniane statki

Wasze dziecko lubi słuchać opowieści o przygodach na morzu lub oglądać bajki z tym związane, to drewniany statek na pewno mu się spodoba.

Statki zabawki dla małego marynarza

Czymże jest przygoda na otwartych wodach, gdy nie ma czym pływać? Drewniane modele statków, które u nas są dostępne, na pewno pobudzą wyobraźnię Waszych dzieci. Opowiadając im różne historie, można użyć ich jako rekwizytu. Zabawka statek może równie dobrze posłużyć podczas kąpieli. W końcu można wtedy w pełni bawić się w marynarza. Statki drewniane z pewnością spełnią swoją rolę w każdej sytuacji.

Prezentowane przez nas drewniane statki są bezpieczną zabawką dla każdego malucha. Zostały wykonane z naturalnych materiałów, dzięki czemu można je łatwo utrzymać w czystości – z pewnością będą służyć maluchom przez wiele lat. Tego rodzaju zabawa jest nie tylko świetną rozrywką, ale także ważnym elementem całego procesu rozwoju malucha. Dzięki zabawce, dziecko rozwija wyobraźnię, pobudza kreatywność i zdolność samodzielnego myślenia. Z pewnością ucieszy wszystkich małych miłośników morskich opowieści i sprawdzi podczas każdej pirackiej wyprawy!

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji